4 kwi 2018

# przemyślenia

Czym jest muzyka?



 Muzyka to piękno dzięki, któremu możesz oderwać się choć na chwilę od świata. Jest sposobem na relaks i złość.  Muzyka to sposób na nudę, inspiracja, by dalej iść przed siebie.  Muzyka to wspomnienia niesamowitych chwil i przeżyć.  Muzyka to sposób na samotność i pocieszenie.  Muzyka to środek skupienia. To środek skupienia, sposób wyznania miłości.  Muzyka to jest miłością bez bólu. Muzyka to sposób na życie. Muzyka to najlepszy przyjaciel. Muzyka jest czymś co podnosi nas, gdy upadamy. Muzyka jest dla wszystkich, tych bogatszych i biedniejszych. To azyl, życie. To sztuka. Dzieło. Piękno.



4 komentarze:

 1. Bardzo piękny post i bardzo ładne dobrane słowa :D

  ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN I OBSERWOWANIA MOJEGO BLOGA ❤
  Serdecznie zapraszam na mojego BLOGA.
  Serdecznie zapraszam na mojego INSTAGRAMA.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muzyka jest dla duszy tym, czym siłownia dla ciała ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś. Kiedyś stworzyłam nawet post "muzyka to coś więcej" :)

  http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak dla mnie trochę zbyt poetycko. Pewnie, że miło jest czegoś posłuchać, że muzyka może różnie na nas wpływać, że są piosenki, które motywują, inspirują, ale najlepszym przyjacielem, bezbolesną miłością czy życiem bym jej nie nazwała + nie każdy utwór jest też dziełem sztuki ;*
  Malinowy Notes, zapraszam

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.