20 mar 2018

Największym błędem człowieka jest przekonanie, że

że ma jeszcze dużo czasu na naprawdę błędów i wyznaczenie celów... Nie wiem czy wy też przeżywacie pewien szok, bo czas upływa wam w szybkim tempie. Mam wrażenie, że post na bloga z moimi planami na ten rok dodałam całkiem niedawno, a jednak zaraz to będą już 4 miesiące.
Nie mogę uwierzyć w to, że 1/3 roku jest już za mną. Zgodzę się z tym, że wykorzystałam ten czas nawet dobrze. Doczekałam się w końcu studniówki mojego chłopaka, wyjazdu do Niemiec i Francji. Aktualnie żyję w lekkim przerażeniu, bo do mojej 18 zostały niecałe cztery miesiące, a 3 dni po niej wyjeżdżam do Francji na dwa miesiące. Boję się bo wciąż nie czuję się wystarczająco gotowa na to, w dodatku żyję w świadomości, że ten czas zleci mi bardzo szybko. Dlatego staram się czerpać radość z każdej dobrej dla mnie chwili, wyciągać wnioski z dokonanych czynności oraz starać się nie odkładać ważnych(no i tych mniej..) rzeczy na później.
Zdaję sobie sprawę, że post jest chaotyczny, ale głównie chciałam wam w nim przekazać, żebyście docenili każdą małą chwilę, a nawet dobry gest od innego człowieka, bo możecie nie mieć kolejnej okazji, by to przeżyć. Życie ma swoje zasady, ono nam ustala jak wiele czasu mamy, ale to my decydujemy o tym jak go wykorzystamy. Masz szansę wykorzystać je jak najlepiej, jednocześnie jak najszybciej.

 kobiety | gorące | sukienki 

6 komentarzy:

 1. Jak bym widział moją dziewczynę, ona jedzie do Norwegi i powiem szczeże że nie wierzy że jedzie. Syn narzeczonej jej taty zaprosił nią i nie chciała na początku ale potem pod moim naciskiem zgodził się na wyjazd na tydzień zobaczyć jak jest i czy zdatmne jest życie a może coś jeszcze będzie ale ćiiii, spokojnie pojedziesz i tylko potem bedziesz tylko chciała tam jechaci zobaczysz.

  OdpowiedzUsuń
 2. e tam, nigdy nie jest za późno na naprawianie błędów i wyznaczanie celów. Ale prawda, że nie ma co zwlekać :) im szybciej to zrobimy tym dalej zajdziemy w życiu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny post ;)
  No niestety czas leci nieubłagalnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba korzystać z życia! Ja w Twoim wieku wielu rzeczy sie balam i jeszcze więcej nie rozumialam..teraz kiedy jestem starsza żaluje że moglam duzo spraw zalatwic w inny sposob by moja przyszlosc wygladala teraz troche inaczej i lepiej :)

  https://angelaendzel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie powinniśmy czerpać z życia garściami!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajny makijaż masz i bardzo mądre słowa :D

  ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN I OBSERWOWANIA MOJEGO BLOGA ❤
  Serdecznie zapraszam na mojego BLOGA.
  Serdecznie zapraszam na mojego INSTAGRAMA.

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.