7 sty 2018

# przemyślenia

Kto nie idzie na przód cofa się

Nowy rok, nowa ja. Ile razy już to usłyszałeś?
Nowy rok, ale stara ja. Może nie do końca. W 2017 dokonałam wraz z moją mamą spełnienia mojego marzenia z dzieciństwa- byłam w Londynie. Udało mi się również wybrać do Bułgarii, w której przez trzy pierwsze dni chciałam wracać do domu, jednak później- lepiej nie mogło być. W międzyczasie zaczęłam zajmować się zbieraniem pocztówek- drogie, ale świetne hobby. Odnalazłam też siebie, moje plany na życie, o których marzyłam kilka dobrych lat- zaczynam je realizować. Poznałam wiele wartościowych dla mnie osób, bez których teraz moje życie prawopodobnie wydawałoby się szare. Z pewnością 2017 rok nauczył mnie wiele o życiu i pokazał jakie błędy popełniłam, ale też jakiś śietnych wyborów dokonałam.
W tym roku planuję wziąć swoje życie jeszcze bardziej za stery i mam zamiar zrealizować swoje plany o podróżowaniu. W marcu wybieram się do Niemiec oraz Francji co zabawniejsze, z Niemiec wracam 12.03 około 1 w nocy, a koło 8 tego samego dnia mam już samolot do Francji- spontaniczność. Coś bez czego życie byłoby nudne, haha. W lipcu wybije mi moja 18, którą specjalnie przełożę, bo dzień wcześniej jest koncert Iron Maiden, na który muszę iść! W sierpniu i wrześniu dostałam się również na praktyki na południu Francji, także wyczekujcie postów co zwiedzić w tamtejszych rejonach Sylwester jako, że w tym roku spędziłam w pracy- planuję spędzić gdzieś za granicą.

Jakie wy macie plany na 2018 rok?


☻☻☻

Udało mi się również podjąć współpracę z firmą saal-digital. Zaprojektowałam swój dziennik wspomnień z krajów, w których byłam. Zdecydowanie świetna forma do przechowania wspomnień w wersji papierowej! W przyszłym roku stworzę taką fotoksiążkę ponownie- by wzbogacić moją biblioteczkę!
@saal.digital.polska

6 komentarzy:

 1. Gratulacje podjęcia współpracy, również miałam okazję testowac ich produkty i są swietne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle przecudowne zdjęcia!
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny blog, obserwuje <3 :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne plany na ten nowy rok! Powodzenia w zrealizowaniu ich wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszczę Ci takiego sposobu życia, ja nie miałam możliwości na takie podróże, w tym roku jednak to nadrobię. No i gratuluję dostania sir na praktyki za granicą
  Pozdrawiam cieplutko
  www.just-do-one-step.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Też uwielbiam podróżować i bardzo mi się podobają takie podsumowania roku na blogach podróżniczych

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.