12 sty 2018

# przemyślenia

Czy jesteś człowiekiem sukcesu?


KTO TO WŁAŚCIWIE JEST?
Mówi się, że człowiek sukcesu to osoba, która osiągnęła sukces w życiu.
Ale zatem czym jest sukces? Jest to spełnienie swoich marzeń. Marzeń, które mogą być na tle zawodowym, społecznym czy nawet podróżniczym. Jest to też poczucie spełnienia, niezależność i bycie szczęśliwym.

JAK ZOSTAĆ CZŁOWIEKIEM SUKCESU?
Przede wszystkim musisz być swiadomy tego, że sukcesem nie jest posiadanie pieniędzy i sławy, jest to jedynie pierwsza wizja tego. Główną istotą, a przynajmniej w mojej opinii jest docenienie tego co się aktualnie posiada. Prawdziwy sukces w życiu staje się wtedy gdy, patrząc w przeszłość potrafimy wyciągnąć wnioski z tego co się wydarzyło i w dalszym ciągu uśmiechać się i nie wstydzić się za siebie. Zdajemy sobie sprawę, że żeby dokonać sukcesu nie interesuje nas walka z kimś lub czymkolwiek, jedynie z naszymi słabościami. Wszystko realizujemy w swoim tempie, mając świadomośc tego, że czasem będziemy szybsi albo wolniejsi od innych. Sukces to też rodzina i przyjaciele. Sama pewność tego, że gdy coś się spieprzy masz na kogo liczyć. Motywacja to też wielkie osiągnięcie. Zdajesz sobie sprawę z tego, żę coś może nie wypalić, jednak wciąż jesteś na tyle zmotywowany, że chcesz, chcesz i jeszcze raz chcesz to zrobić! Każdemu też zdarza się upadek na drodze ku celu, ale mimo wszystko pniesz się dalej. 
Człowiek sukcesu to osoba, która jest szczęśliwa w życiu i ty też możesz nim być. 


Per aspera ad astra

1 komentarz:

  1. Ja czuję sie spełniona, czy to znaczy że jestem człowiekiem sukcesu, nie wiem. Najważneijsze dla mniej jest robić to co kocham.

    OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.