Jak opiszesz siebie?

Jak opiszesz siebie? Nie wiem czy też tak macie, ale na ogół  w pierwszych myślach
mogą się znaleźć nasze wady. Dlatego teraz uwzględniając przy tym głównie swoje zalety. Myśląc o sobie w pozytywny sposób, zwracając uwagę na mocniejsze strony.

ZASTANÓW SIĘ JAKIM CZŁOWIEKIEM RZECZYWIŚCIE JESTEŚ
Pomyśl o swoich postępach jakich udało ci się dokonać w ostatnim czasie, jakie cele udało ci się zrealizować, albo  jak blisko jesteś następnych. Wejdź głębiej w myśli i zastanów się co rzeczywiście w sobie lubisz.

BO JA TYLKO MÓWIĘ, ŻE NAPRWDĘ JESTEŚ WARTOŚCIOWY.
Masz w sobie to coś. Każdy z nas jest wyjątkowy i to już czyni z nas niesamowite osoby. Niestety rzadziej masz o sobie takie zdanie, bo pozwalamy innym wmówić jacy jesteśmy. Dajemy im ingerować w nasze życie i potem odbija się to na naszym samopoczuciu. Dlatego dziś się nie daj. I stwórz opis siebie. Podbuduj swoją samoocenę.

POWIEM CI COŚ O SOBIE
Bo piszę tego bloga niedługo już 5 lat, a zazwyczaj niezbyt mówię tu o sobie. Nazywam się Ewelina. Póki co mam siedemnaście lat. W 2013 roku wpadłam na plan, by stworzyć bloga. Początkowo było to coś w rodzaju pamiętnika. Z czasem czułam, że to nie jest to, o czym chcę się z ludźmi dzielić. Jakoś po roku w mojej głowie pojawił się pomysł, by te miejsce w sieci było motywacją dla innych ludzi, staram się by było tak dalej i z coraz to większymi efektami. Poza motywacją ludzi interesuję się fotografią. Amatorsko, jednak ludzie to doceniają. Udało mi się uzyskać wyróżnienie oraz 3 miejsce w konkursach ogólnopolskich. Kto by uwierzył... wtedy, na pewno nie ja. Jednakże tym co sprawia mi największą radość jest podróżowanie. Każdy nowy wyjazd, chociażby 100km od mojego miasta napędza mnie i motywuje do życia

JEDNAK LUDZIE NAJCZĘŚCIEJ MAJĄ O MNIE DWA ZDANIA
Mówią mi, że zazdroszczą mi podejścia do życia, bo dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest do wykonania, bo porażkach wstaję ze zdwojoną siłą i nie boję się spontaniczności. Lub sugerują mi, że jestem nienormalna, bo moje marzenia nie są osiągalne- to znaczy są ,,jeśli znajdę sobie bogatego męża''. Kpina, prawda?

DLATEGO STARAM SIĘ DĄŻYĆ DO CELU
I zamierzam udowodnić im wszystkim, że swoją determinacją i zamiłowaniem jestem w stanie to zrobić. Chcę się spełniać, marzą mi się podróże. Te małe i duże. Marzy mi się spanie pod gołym niebem nad Grand Canyonem, przejażdka wielbłądem na pustyni, zobaczenie zorzy polarnej, kemping obok wodospadu, skok ze spadochronem i zwiedzenie Czarnobyla. Chcę zobaczyć jak rzeczywiście wyglądają kolorowe góry w Chinach i czy w Australii naprawdę jest tak bajecznie jak na zdjęciach. Wiem, zdaję sobie sprawę, że będzie ciężko, bo sama często tracę tę motywację i zapał. Potykam się i trafiam na przeszkody, bo zawsze musi się coś spieprzyć. Tylko, kto mówił, że będzie łatwo?

13 komentarzy:

 1. Swietny post! A takiego podejścia do życia również Ci zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak opiszę siebie?
  Złośliwa małpa hihi żartuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny post. Ja trzymam za ciebie kciuki abyś osiągnęła wszystko czego chcesz. Nie poddawaj się!

  OdpowiedzUsuń
 4. Post zostawia wiele refleksji na własny temat, prowadzisz go już naprawdę długo, jesteś bardzo wytrwała :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny post , świetny blog. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny i bardzo pozytywny post. Ludzie zawsze będą gadać, ale nie ma czym się przejmować. Ja dopiero po ukończeniu szkoły zdałam sobie sprawę jak wszyscy się mylili. Wystarczyło tylko to, że w siebie uwierzyłam. Świetny post kochana. Pozdrawiam, poulciak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Super podejście, też uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych, a szczęście jest kwestią wyboru. Zabieram się za czytanie innych wpisów :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne marzenia! Powodzenia w realizacji :) Sama chciałabym przeżyć takie podróże. Zgadzam się z twoim podejściem! Jeśli czegoś się chce to trzeba do tego dążyć, nawet jak będzie ciężko to warto ;)

  ✾ I'm Dollka Blog ✾

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo dobrze, ze chcesz każdemu udowodnić, że jesteś zdeterminowaną osobą!
  Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzeba mieć pozytywne podejście do życia :-)

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.