29 paź 2017

# przemyślenia

Droga młodsza ja...

sweterek- klik
Nie bój się popełniać błędów. Bo to w końcu na błędach się uczysz i to dzięki nim jesteś jaki jesteś.
Wszystko co działo się wcześniej ukształtowało cię takiego jakim jesteś teraz.
Nie bój się dążyć po marzenia i nie myśl, że są szalone. Bo bez szalonych pomysłów i planów ten świat byłby po prostu bezwartościowy.
Przestań tracić czas na robienie rzeczy, których nie lubisz. Bo nie da ci to żadnej satysfakcji i motywacji, by iśc dalej. Jednak czasem niestety trzeba.
Nie poddawaj się w dążeniu do celu. Udowonij sobie, że dasz radę. Nie dawaj też satysfakcji tym, którzy tego oczekują.
Jeśli ci się nudzi to rób to co lubisz. Najlepsze zagospodarowanie czasu.
Przestań marnować czas na ludzi, którzy cię wyzyskują. Po prostu bądź bardziej uważna.
Nie bój się zmian. Zmiany są jak najbardziej wskazane. Rzeczywiście, mogą przynieść dobre efekty lub mniej pozytywne, jednak takie jest właśnie życie.
Nigdy nie jest na nic za późno. Możesz to sobie nawet na czole wypisać.
Nie załamuj się gdy jest naprawdę fatalnie. Wyjdziesz z tego mimo wszystko, kwestia czasu i ludzi wokół ciebie.
Wierz w siebie. Bez tego nic nie osiągniesz.

Co ty byś napisał do młodszej siebie?12 komentarzy:

 1. fajny wpis

  http://nouw.com/skucinska

  OdpowiedzUsuń
 2. Do młodszej mnie, zdecydowanie napisałabym, bym nigdy się nie przejmowała hejtem i nigdy przez niego nic nie blokowała jeżeli chodzi o mój rozwój. W dodatku napisałabym liscik i wrzuciła to mojej skarbonki "te pieniążki przeznacz za czasu na lustrzankę, bo wiele Ci w życiu ułatwi" ;)

  Mój blog, zapraszam cieplutko >>> normalbutdidnot.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. super motywujący post;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Do młodszej siebie? Nie wiem czy bym pisała coś konkretnego, bo młodsza ja, to nadal ja. Zauważam, że w psychice błąkają się nieraz lęki, obawy, smutki, które urodziły się w wieku już przedszkolnym i nadal się z nimi zmagam. Ciężko to wytłumaczyć. Ale każdy ma w sobie wewnętrzne dziecko. Ja w każdym razie... nie wiem czy już urosłam mentalnie na tyle, by dawać rady młodszej sobie.

  http://karina.stankowicz.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Przestań tracić czas na robienie rzeczy, których nie lubisz. Bo nie da ci to żadnej satysfakcji i motywacji, by iśc dalej. Jednak czasem niestety trzeba. - Ja niestety czuję, że robię coś na co nie mam w ogóle ochoty ale pod naciskiem wszystkich dookoła nie mogę z tego zrezygnować :(

  roksanary.com

  OdpowiedzUsuń
 6. To ostatnie jest najważniejsze, zawsze i wszędzie! Super post, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przede wszystkim : " Nie przejmuj się co myślą o Tobie inni :) Jeśli coś im się w Tobie nie podoba, to tylko ich problem! "
  Żałuję, że sama zrozumiałam to tak późno ;))))

  OdpowiedzUsuń
 8. To ja przekazuję tekst do mojego młodszego ja <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowny wpis, uwielbiam takie przemyślenia! <3
  Ja do młodszej siebie napewno napisałabym, żebym była bardziej pewna siebie i nie zwracała uwagi na opinie innych. Przekazałabym sobie również myśl, abym dążyła do celu bez względu na wszystko, była silna i realizowała swoje pasje! Znalazłaby się tam jeszcze wzmianka o spełnianiu wszystkich marzeń i przyjmowaniu każdej porażki jako nowej lekcji życia, która pomaga nam zdobywać doświadczenie! <3
  Z-pasja-w-obiektywie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Do młodszej mnie, napisałabym, żeby czerpać radość z małych rzeczy. Cieszyć się z nieplacenia rachunków i podatków. Spełniać marzenia mimo wszystko. Świetna notka kochana. Pozdrawiam, poulciak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny post. Do młodszej siebie napisałabym dokładnie to samo. Dodałabym jeszcze żeby wierzyła w siebie, żeby kochała świat i doceniała wszystko, co jej się przytrafia. I żeby nie wymagała tak dużo od życia. Napisałabym, żeby nie martwiła się tym, że się zgubi, bo nawet jeśli to odnajdzie, albo stworzy potem lepszą wersję siebie.

  https://sleepy-wolf.blogspot.no

  OdpowiedzUsuń
 12. ciekawy pomysł, tylko gdzie kupić wehikuł czasu, ale rzeczywiście nad treścią listu do siebie sprzed lat warto pomyśleć. Może wtedy inaczej spojrzymy na teraźniejszość.

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.