10 wrz 2017

# przemyślenia

Jaka jest twoja zyciowa misja?


Codziennie rano, budzisz się w innej pozycji. Codziennie rano podnosisz się z łóżka po czym idziesz do toalety doprowadzić się do dobrego stanu.
Zalewasz kubek z kawą, przygotowujesz śniadanie i siadasz przy stole. Spoglądasz w okno zastanawiając się co masz dziś do zrobienia.
Obserwując ludzi na zewnątrz, którzy zabiegani idą do pracy zaczynasz się zastanawiać jaka jest twoja życiowa misja? Bycie miliarderem? Zostanie nauczycielem, astronautą, komikiem, nauczycielem czy lekarzem? 
Codziennie rano, budząc się otrzymujesz szansę. Codziennie rano, masz możliwość by rozwinąć swoje skrzydła. Każdego dnia masz okazję, by iść przed siebie. Wykorzystaj tę okazję i zacznij działać w kierunku szczęścia. Życie jest tylko jedno i wyłącznie od ciebie zależy w jaki sposób je przeżyjesz. 
Czy wcześniej budząc się rano zwróciłeś uwagę na to, że dzień zaczynasz od nowa i masz okazję do spełnienia siebie? 

7 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy post, a zdjęcia do niego są fantastyczne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Inspirujący tekst, skłania do refleksji. To prawda, że każdego dnia otrzymujemy nową szansę, ale niestety nie zawsze ją wykorzystujemy. Zdjęcia prześliczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy post: dający dużo do myślenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Heh,sam nie raz zadawałem sobie to pytanie,ale do żadnych mądrych wniosków jeszcze nie doszedłem... Ale każdy z nas taką życiową misję niewątpliwie ma,inaczej czy życie miało by sens? Tekst przeczytałem,nie chcę się reklamować,ale będzie mi bardzo miło jeśli do mnie zajrzysz,zaobserwujesz i skomentujesz jak i ja uczyniłem :-) stasiekgorny.blogspot.com Byłbym zapomniał,wyglądasz prześlicznie. Miłej niedzieli życzę i pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie piszesz. I blog prowadzisz ciekawy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi często brak właśnie tej motywacji, by robić coś twórczego niestety. Zbyt późno wstaję xD. Ale od studiów się to zmieni haha^^.
  Pozdrawiam!:)
  www.aleksandraczaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Szczerze mówiąc nie odkryłam tego jeszcze :) Liczę, że życie mnie jakoś pokieruje i da znak w którą stronę iść.

  nouw.com/roksanaryszkiewicz

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.