21 mar 2017

# przemyślenia

Mozesz wszystkoMożesz czekać na kogoś latami, możesz czekać na kogoś kto wcale nie planuje z Tobą przyszłości. Możesz czekać na swoją podróż życia.
Możesz codziennie rano budzić się i myśleć jak będzie wyglądać twoje dzisiaj. Możesz myśleć co zjesz dziś na śniadanie. Możesz iść zamyślony ulicą, przemijając za sobą dziesiątki osób.  Możesz bać się przyszłości. Możesz mieć wszystkich gdzieś i być sam ze sobą.  Możesz, nawet przypadkiem opuścić osoby, które dają ci szczęście. Możesz potem żałować i próbować ich odzyskać. Możesz przeżyć tak piękne chwile, że będziesz wspominać o nich na kolejne lata.  Możesz znaleźć kogoś, przy kim poczujesz, że żyjesz. Możesz tworzyć swój świat. Możesz martwić się tym, że braknie ci czasu na marzenia. Możesz podążać za marzeniami. Możesz rozwijać swoje pasje. Możesz  starać się być najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Możesz dążyć do swoich celów. Możesz dążyć do samorealizacji siebie. Możesz tak naprawdę wszystko. Ale ty... ty siedzisz i nie działasz. Zrób pierwszy krok. Nie jutro, nie za kilka dni, nie zaraz. Teraz. Zrób o teraz. Czas na działanie jest dokładnie w tej chwili.

8 komentarzy:

 1. Naprawdę motywujący wpis, bardzo prawdziwy, bo często zamiast działać siedzimy i zastanawiamy się co by było gdyby, sama często się na tym łapię.
  kreatywnienafotografii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie piszesz!uwielbiam takie motywacyjne wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie napisane, możemy wszystko ale jednak trudno osiągnąć to czego się chce. Ale trzeba działać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja uwielbiam takie wpisy! Bardzo motywują Twoje słowa! Więcej takich! Bo teraz potrzebuje w swoim życiu takich pozytywnych i skłaniających do refleksji tekstów.
  Pozdrawiam, jestemnatasza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. super zdjęcie :) obserwuje i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z Tobą. Można wszystko, ale czy zawsze warto? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowny motywujący wpis pokazujący, że życie jest za krótkie na zwlekanie i trzeba jak najszybciej przystąpić do realizacji marzeń. Dziękuję za niego ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. My mozemy wszystko i nie możemy patrzeć na innych. Trzeba krok po kroku realizować marzenia ;)
  http://rooksiii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.