5 lut 2017

# przemyślenia

Nic nie jest nieosiągalneJeśli wkładasz w marzenia całe swoje serce, nic nie będzie dla ciebie zbyt trudne.
Nie wiedząc skąd, ludzie wmówili sobie, że są zbyt słabi, żeby poradzić sobie z problemem. Poddają się tuż po pierwszej porażce, bo sądzą, że dalsza walka nie ma sensu. Zamykają oczy na marzenia i wracają do codziennej rutyny. Żyją... ale nie w pełni. Pewna cząstka ich podświadomości próbuje ich zmotywować, żeby próbowali dalej. Ignorują to. Po pewnym czasie zaczynają odczuwać brak spełnienia. Myślami wracają do marzeń. Tylko w dalszym ciągu boją się zrobić krok w przód. To jest błąd. Twój strach ogranicza cię przed szczęściem. Musisz wyjść mu na przekór. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to łatwe. Doskonale o tym wiem. Rozejrzyj się dookoła. Spójrz ilu ludzi cię otacza, którzy też zbłądzili w tym kole. Wśród nich znajdują się tacy, którzy próbują. Znajdują się tacy, którzy po wielu porażkach są bliżej szczytu. Są też ci na szczycie. Przyjrzyj się im, zamknij oczy. Ściśnij pięści. Powiedz, że dziś jest ten dzień, w którym pokonasz strach. Zaczniesz walczyć o marzenia. Zaczniesz żyć pełnią życia. Zacznij działać. Nie jutro, teraz. Przyszłość zaczyna się dziś. Wczoraj to już przeszłość.

17 komentarzy:

 1. Dobrze napisane, w marzenia trzeba wierzyć bo jak my w nie traktujemy ich realnie to nikt tego za nas nie zrobi :) Super foty, pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post, motywuje choć pozostawia nutkę smutku że jednak coś się źle robi ;)


  Kinga Dobrowolska – blog
  Zapraszam serdecznie ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny motywujący post, daje do myślenia. Warto dążyć do swojego celu nieraz coś wydaje nam się nieosiągalne ale tak naprawdę wszystko się da jeśli się chce. Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawy, motywujący post! super się go czytało :)

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda, najczęściej zbyt szybko się poddajemy zamiast próbować dalej !
  Śliczne zdjęcia, okulary są mega !

  OdpowiedzUsuń
 6. ładnie

  https://strazaczka.tumblr.com/post/156887348591/nie-dla-czadu

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny post bardzo motywujący.;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny post ;) bardzo motywujacy

  OdpowiedzUsuń
 9. Lubię takie osobowości jak Ty, które już udowodniły, że spełnianie marzeń ma swoją cenę, ale opłaca się i wcale nie jest takie trudne. Wierzę, że każdy może do tego dojść :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo motywujący post :) Piękne zdjęcia. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Motywujący wpis :) Myślę jednak, że to nie tylko zależy od tego ile serca wkładamy w to by nasze marzenie się spełniło, ale też w to czy mamy szczęście. Bo nie wszystkie marzenia możemy spełnić tylko swoją pracą czy nadzieją, czasem potrzeba czegoś więcej.
  KLAUDIALISIECKA BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 12. Marzenia sa po to by je spełniać :)
  http://s-busz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Najważniejsze to powoli dążyć do celu. Nikt nie każe od razu robić nam ogromnych kroków, niektóre zmiany trzeba wprowadzać powoli, nie robiąc przy tym zbędnego "szumu" :)
  nathvalie

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie ważne są porażki. Ludzie wychodzili z trudniejszych sytuacji niż kiedykolwiek mogliśmy sobie pomyśleć. Zawsze jest jakieś wyjście, trzeba po prostu wyjść ze strefy komfortu i pokazać że się potrafi.
  Należy pokazywać takich ludzi! :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Super napisany post , przyjemnie się czyta :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Motywujący post :) to prawda , że ludzie zbyt szybko rezygnują. Ja jestem stylistką rzęs i początki były bardzo trudne. Dziś moje prace są publikowane w magazynach dla stylistek rzęs :)
  Możesz o tym przeczytać w tym linku :) http://karolaandherpassions.pl/moja_historia_w_stylizacji_rzes/

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.