23 gru 2016

# przemyślenia

ZaangażowanieKiedyś...
Pomyślałbyś, że dzisiaj pospolitym środkiem transportu będzie samolot? Pomyślałbyś, że możesz mieć ciągły kontakt z osobą oddaloną o setki kilometrów w ciągu dnia? Czy wiedziałbyś co się dzieje na całym świecie gdy tylko odpalisz komputer? Czy wyobrażałeś sobie tak szybką komunikację?Zapewne... nie.
Raczej mało kto wtedy, o tym myślał, bo było to dla wszystkich wręcz niemożliwe. Skoro nikt do teraz tego nie dokonał to dlaczego miałoby się ot teraz zmienić? Dlaczego? Bo znalazła się grupka osób, które uwierzyły w niemożliwe. Uwierzyli w marzenia  i zaangażowali się w to całym sercem. Każda wolna chwila, całe dnie, a  nawet miesiące spędzili na popełnianiu błędów, ponoszeniu porażek, ale dzięki dalszemu zaangażowaniu osiągnęli małymi kroczkami sukces. Zdarzało się, że ten sukces obrócił świat. Zmienił ich życie na lepsze. A może i nawet twoje.
Dlatego to czy osiągniesz sukces zależy w dużej mierze od twojego zaangażowania. Pracuj. Przyłóż się. Staraj się. Ponoś porażki. Osiągnij sukces.


Fot. Klaudia Kowalczyk


5 komentarzy:

 1. O tak, dużo zależy od naszego nastawienia i zaangażowania :) Żeby osiągnąć sukces trzeba ciężko pracować i się przyłożyć bo to niestety, ale nie przychodzi z dnia na dzień, a wiele osób o tym zapomina i chcieliby zmieniać świat na pstryknięcie palcem ;)
  http://deliciousfood98.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Żeby osiągnąć to czego pragniemy potrzebna jest praca ale także samozaparcie. Too nie przyjdzie samo do nas od tak. Cudowne zdjęcia ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak, wielu poddaje się na starcie, bo albo traci zapał, albo wierzy rodzinie czy znajomym mówiącym, że nic z tego nie będzie. Ale trzeba działać mimo wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze wyglądasz w tym sweterku ! :)

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.