21 cze 2016

# przemyślenia

Znajdź swój cel, znajdź swój głos.Rozejrzyj się. Wokół Ciebie znajduje się kilka miliardów ludzi. Każdy z nich ma spełniać pewną rolę. Niektórzy już od dzieciństwa wiedzą kim chcieliby zostać i dążą do tego. Inni już powoli zaczynają planować swoją przyszłość, a jeszcze inni mają totalną pustkę i poszukują tego co mogliby zrobić w życiu. Jeżeli należysz do grupy drugiej, bądź trzeciej mam dla ciebie zadanie, które może bardziej przybliży ci co możesz robić lub kim zostać w przyszłości. Zrób listę rzeczy, marzeń, które chcesz zrobić w życiu. Mogą to być nawet mniej realne marzenia, wyznacz sobie cele i zacznij działać. Poniżej ja- przedstawiam wam swoją listę rzeczy, które planuję już parę lat albo krócej. W każdym bądź razie mam w planach... jednak już zaczęłam wykonywać te cele.


Wyruszyć w świat.
Jeep'em, Vanem albo Harleyem. Objechać go którymś z tych pojazdów i stawać w miejscach, których nie zauważyłabym będąc na jakiejś wycieczce.

Zostać pilotem.
Wydaje mi się to bardzo mało realne, ale pozostaje wierzyć i działać w tym kierunku. Jeżeli to nie wypali będę starać się jak najczęściej latać.

Zwiedzić świat.
Kocham podróżować. Mam w planach zwiedzić go całego, zobaczyć jak najwięcej miejsc i mieć jak najwięcej wspomnień. Bo podróże to jest coś co kocham.

Zamieszkać...
w USA, Wielkiej Brytanii, Włoszech i wielu innych miejscach. Wystarczy po pół roku, ważne żeby zobaczyć rzeczy, które nie są widoczne z oczu turysty.

Meksyk.
W nim jestem zakochana. Jest to jedno z najważniejszych miejsc, które chcę zobaczyć, a jest ich naprawdę dużo.

To są takie główne cele, jak widać łatwe nie są, ale pozostaje się starać. Jeżeli wy też zrobiliście swoją listę- życzę wam, żeby jak najszybciej spełniły wam się te marzenia.

14 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że uda Ci się spełnić Twoje marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne marzenia i życzę Ci z całego serca, aby się spełniły. :) Ważne jest, żeby mieć marzenia i starać się do nich dążyć. Bo jak nasze życie wyglądałoby bez nich? Ja sobie tego nie wyobrażam. ;)
  starwarspoland.blogspot.com
  1001zakatkowswiata.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto mieć marzenia, nawet marzyć o tym, co jest teraz mało realne!
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się Twój blog ze względu na twoje posty :) Sama mam podobne cele i mam nadzieję,że uda mi się spełnić <3 Czy przypadkiem te zdjęcia są zrobione w Gdańsku ? Przy teatrze Szekspirowskim ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Trzymam za ciebie kciuki, żeby xi się udało :) i tak są zrobione w gdańsku przy teatrze :D

   Usuń
 5. Masz świetne cele! Ostatnio ja sobie swoje spisałam takie nawet drobne i mam ich powyżej sto więc hah. Ja bym chciała zostać aktorką, ale podobnie jak ty nic nie robię w tym kierunku i wątpię czy mi się uda kiedykolwiek nią zostać.. mam przynajmniej zamiar chodzić często do teatru bo tam mnie ciągnie naprawdę :)
  diary-of-juuliet.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem typem człowieka, który szybko się nudzi i szuka innym celów. Jeżeli miałbym teraz się określić to strasznie chciałbym tworzyć ubrania i prowadzić przy tym bloga :) Czas pokaże..

  papcinek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. oby sie spelnilo:)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy19:41

  Great post! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zostanie pilotem może okazać się łatwiejsze niż myślisz! Mój kolega poszedł na pilota po maturze i wcale nie narzeka :) Najgorsze to przejść rekrutację.
  http://www.aleksandramakota.pl/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawy pomysł na wpis! Każdy powinien posiadać takową listę marzeń, bo jak powszechnie wiadomo, marzenia się spełniają. Najbardziej spodobał mi się podpunkt 1 z Twojej listy - ta podróż, np. Vanem. Sama chciałabym w taką właśnie wyruszyć! To musi być niesamowite przeżycie i cudowne wspomnienie. Trzymam kciuki, żeby udało Ci się wszystko wypełnić.
  +świetna kurtka na zdjęciach, totalnie w moim stylu!
  ++a o designie bloga już nie wspomnę - po prostu idealny! Super rozmieszczenie, przejrzystość, ogromny pozytyw!
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Chciałabym móc mieszkać co rok w innym mieście <3
  Cudowne warkocze.
  Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

  OdpowiedzUsuń
 12. Zostałaś nominowana do LBA więcej informacji -> singo-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.