15 maj 2016

# przemyślenia

Przypadek?
25 marca( dziś jest 25 kwietnia).. Wyobraź sobie, że wstałeś ze złym humorem. Spóźniłeś się na autobus, ale dzięki temu poznałeś osobę, która ma podobne zainteresowania i ciekawie wam się rozmawiało więc wymieniacie się numerami. Do szkoły się spóźniasz więc pani bierze cię do odpowiedzi. Dałeś radę zdać na 3. W szkole twój dzień- był inny ponieważ posprzeczałeś się z przyjacielem. Wróciłeś do domu, odrobiłeś lekcje i zacząłeś pisać z osobą, którą poznałeś w autobusie.

Chciałbyś jednak się cofnąć o miesiąc więc.. Przenosisz się do 25 marca. Wstajesz z dobrym humorem. Zdążasz na autobus, na którego wcześniej się spóźniłeś. Jesteś punktualnie w szkole, przez co pani nie bierze cię do odpowiedzi. W szkole twój dzień wygląda tak jak zwykle- byle tylko się skończył. Po szkole jedziesz prosto do domu, odrabiasz lekcje. Posprzątasz w pokoju i masz czas wolny. Spędzasz go przy komputerze. Następnego dnia wstajesz i powtarza się rutyna.
Żałujesz cofnięcia ponieważ, twój przyjaciel i tak okazał się byc fałszywy, ale wyjawiło sie to w innej sytuacji. Przez to, że nie spóźniłeś się na autobus nie poznałeś osoby, z którą ostatnio spędzasz dużo czasu i świetnie wam się rozmawia.

Ta sytuacja świadczy tylko o tym, że nic w naszym życiu nie dzieje się przypadkowo. Nawet zwykłe kupienie innej bułki w sklepie może zależeć od tego jak wygląda dziś nasze życie. Dlatego nie warto żałować wszystkich złych rzeczy, ponieważ to one ukształtowały tę osobę jaką jesteśmy teraz.


9 komentarzy:

 1. masz rację :)
  zawsze staram się nawet z tej złej sytuacji wyciągnąć dobre rzeczy :)
  http://karik-karik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobre przemyslenia nawet ten falszywy przyjaciel cos dobrego kiedys znaczyl dla Ciebie to przykre ale zycie toczy sie dalej jedni ludzie odchodza z wlasnej glupoty-lub zazdosci; drudzy w nim zostaja ;0 I o takich trzeba walczyc;)

  zapraszam do mnie jestem konsultantka kosmetykow Mariza
  http://rogatyaniol19.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 3. no taaak, racja. wszystko w koncu jest po cos i takie niby male zdarzenia moga potem miec ze soba dluga historie :)

  http://karolinaslomka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi czasem wydaje się, że przypadki nie istnieją. Śliczne zdjęcia!
  dusiiiak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo zaciekawił mnie Twój blog. Co powiesz na wzajemną obserwację ? Pozdrawiam jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 6. Racja, sama doswiadczylam tego, ze przypadki po prostu nie istnieja i predzej czy pozniej poznamy cel jakiegos zdarzenia :)


  http://a-staszewska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja nigdy niczego nie żałuję. Wierzę, że nic nie dzieje się przypadkiem. A mam pytanie. Skąd kurteczka ze zdjęcia?

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo podobał mi się ten post.Każda sytuacja,która nam się przytrafia nie jest przypadkowa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Super katanka,zgadzam się z toba nic nie dzieje się bez przyczyny ;) powodzenia w blogowaniu

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.