23 sty 2016

# inspiracje # przemyślenia

Bądź swoją siłą....
,,Życie jest niezwykłą podróżą; czasem wyjątkowych osiągnięć i bolesnych porażek – twierdzi Demi Lovato, aktorka, piosenkarka i supergwiazda. Mimo młodego wieku, Demi zetknęła się już z ciemną stroną życia. Jej błyskotliwa kariera toczyła się równolegle z walką z uzależnieniami, samookaleczaniem się, bulimią i depresją. Historię jej problemów śledziły media, a sama Demi dzieliła się nią z fanami w tekstach piosenek i na Twitterze, gdzie obserwowało ją ponad 17 milionów użytkowników.   Właśnie te „tweety” stały się inspiracją i początkiem książki „Bądź silna przez 365 dni roku”. To zbiór najszczerszych i najodważniejszych spostrzeżeń Demi, poczynionych przez nią na niełatwej drodze do szczęścia i samopoznania. Autorka proponuje inspirujące cytaty na każdy dzień roku, opatrując je odpowiednimi komentarzami i stawiając cele do osiągnięcia – duże i zupełnie małe, ale nie mniej przez to ważne. Przekonuje, jak istotne są: wiara w siebie, rozwijanie swoich talentów, otwartość i pozytywne nastawienie do świata, a także nieskupianie się na negatywnych emocjach. Wiedząc już, jak to jest, gdy życie nas przytłacza, Demi daje czytelnikom pociechę i wsparcie, ucząc pogody i cennej umiejętności radzenia sobie z trudnymi chwilami. Jej książka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy w tej niekończącej się podróży zwanej życiem szukają inspiracji i uzasadnienia, że warto być silną każdego dnia."

Co myślę o książce? Uważam, że jest ona przydatna wielu osobom. Są w niej zawarte cudowne cytaty dające motywację na każdy dzień. Cele, dzięki którym stajemy się silniejsi. Cytaty dające motywację i naprawdę wiele przemyśleń. Książka również daje sporo pomysłów na posty. Może być ona dla blogerów też inspiracją. Często, gdy ją czytam znajduję jakiś cytat, który będzie idealnym pomysłem na post.

Recenzja wyszła dosyć krótka ale mam nadzieję, że wam się podoba :)

11 komentarzy:

 1. ta ksiazka na pewno jest oryginalna:D

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam ze borykała sie z tak trudna przeszłością :o
  Jestem w szoku!
  http://insigne-lifestyl4you.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Słyszałam o tej książce, wydaje się być bardzo inspirująca!

  ♥by-sylwia.blogspot.com♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Baaardzo ciekawie prowadzony blog, będę tu zaglądać z przyjemnością!

  http://grocholska123.wix.com/blackandwhite#!blog/c1inh

  OdpowiedzUsuń
 5. Również posiadam tą książkę. Jest naprawdę przepiękna. Kiedy zwątpię daje oparcie i siłę do działania. Jeszcze zawi era piękne cytaty. Nawet wzięłam karteczki oraz pozakładałam sobie przy moich ulubionych. Staram się ją codziennie przeczytać przed szkołą. Polecam ją każdemu! c:

  OdpowiedzUsuń
 6. Kocham Demi, a książka rozwala system! Uwielbiam 😍😍😍
  Zapraszam w wolnej chwili do mnie 😉

  wedlugsb.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. No, zachęcająco. :)

  Dziękuję za miły komentarz na blogu! Zapraszam do siebie częściej. :)
  xoxo,
  K.

  http://borko-yo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam tą książkę od pewnego czasu i uważam, że jest naprawdę świetna, a przede wszystkim - motywuje do działania. :)

  paull-cis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Julia17:03

  Też mam tą książkę i polecam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy19:02

  Chcę bardzo właśnie kupić sobie tą książkę.
  U mnie na blogu właśnie dodałam post zainspirowany z tej książki. Zapraszam do komentowania mam nadzieję , że się spodoba.
  Miłego dniaa. ! :*
  nicole-500.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. moja leży w szafie, dzięki że przypomniałas! :)

  Serdecznie zapraszam do mnie na bloga, na których odbywa się konkurs, do wygrania fajne upominki! http://sayyestothedressss.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

☆Dziękuję za obserwację i komentarze :)
☆Odwiedzam każdy blog pozostawiony w komentarzu
☆Proszę nie pisz komentarza typu " Fajny Blog, obserwujemy ? (itp.)" , bo to świadczy o tym, że nie przeczytałeś/aś posta i chcesz się tylko zareklamować.